Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко поспілкувався сьогодні з журналістами регіональних, загальноукраїнських та іноземних видань. Воєнну та гуманітарну обстановку в області детально обговорили на традиційному брифінгу.

Очільник області відповів на багато питань медійників. Мова йшла про те, як учні можуть повернутися в школи Донецької області, про ремонти доріг та шляхопроводів, стало відомо, що завершується проєкт із забезпечення Покровської та Мирноградської громад технічною водою, а відбір майбутніх начальників військових адміністрацій ще продовжується, журналісти дізналися про те, як проходить евакуація дітей з області та багато іншого.

- Дуже важливо невтомно продовжувати інформувати Україну і весь світ про те, що насправді зараз відбувається на Донеччині, - зазначив Павло Кирилекно. - Тож дякую всім журналістам, які взяли участь у діалозі особисто та в онлайновому режимі. Працюємо на перемогу!