Возможно, это изображение сердечко и текст

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

Вишиванка - наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Очеретинська селищна військово-цивільна адміністрація вітає всіх з чудовим святом неповторної, барвистої української культури - з Днем вишиванки. Очеретинська громада долучається до флешмобу «Одягни вишиванку, Україно моя!».

Бажаємо всім миру і процвітання! Зі святом!