Фото без опису

У бригаді оперативного призначення “Спартан” проходять інтенсивний вишкіл. Також гвардійці опановують нові Форти-221, штурмові гвинтівки системи булпап. 

“Це — штурмова гвинтівка українського виробництва Форт-221, зброя другого ешелону. Використовується у разі виникнення близького контакту, щоб ми могли придушити вогнем противника. Наша основна зброя – це снайперські гвинтівки”, - каже актор кіно та професійний спортсмен. Багаторазовий чемпіон України та рекордсмен України з паверліфтингу, а нині нацгвардієць із позивним “Бізон”.  

Вишколом добровольців займаються досвідчені інструктори та офіцери. Вони проводять індивідуальну підготовку з основних предметів (вогневої, тактичної, інженерної підготовки та основ тактичної медицини). Готують бійців до штурмових дій в місті, сільській та лісистій місцевості. Серед озброєння, яке вивчають є також  автоматичний гранатомет, великокаліберний кулемет, а також протитанкові керовані ракети. 

Штурмова бригада “Спартан” - об нас ламається ворог! Вступай і наступай! Заповнюй анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/