ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЧЧИНИ

З метою уточнення алгоритму роботи з акредитованими представниками засобів масової інформації під час дії правового режиму воєнного стану у період з 18.03.2023 по 25.03.2023, оперативно-стратегічним угрупуванням військ «Хортиця» визначено наступні зони, де можуть працювати акредитовані представники ЗМІ:

«ЧЕРВОНА ЗОНА» - робота акредитованих представників ЗМІ ЗАБОРОНЕНА у наступних населених пунктах:

Лиманський напрямок: Новомлинськ, Кам’янка, Тополі, Дворічанське, Масютівка, Синьківка, Петропавлівка, Степова Новоселівка, Кислівка, Котлярівка, Табаівка, Крохмальне, Берестове, Новоселівське, Андріївка, Вишневе, Першотравневе, Новоєгорівка, Греківка, Макіївка, Невське, Іванівка, Терни, Торське, Ямполівка, Серебрянка, Григорівка, Білогорівка, Верхньокам’янське, Спірне, Виїмка, Веселе, Роздолів. Переїзне, Федорівка, Васюківка, Никифорівка, Федорівка Друга, Привілля, Міньківка, Новомаркове, Григорівка, Богданівка, Калинівка, Хромове.

Соледарський напрямок: Бахмут, lванівське, Xpомове, Міньківка, Оріхо-Василівка, Дубово-Василівка, Богданівка.

«ЖОВТА ЗОНА» - в нижченаведених населених пунктах робота акредитованих представників 3MI ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ лише у супроводі офіцера із зв’язків з громадськістю a6o іншої, визначеної командиром посадової особи:

Лиманський напрямок: Микільське, Новоужвинівка, Одрадне, Григорівка, Обухівка, Колодязьне, Нововасилівка, Митрофанівка, Водяне, Петро-lванівка, Рідкодуб, Путникове, Фиголівка, Довгеньке, Касянівка, Кутьківка, Западне, Моначинівка, Велика Шапківка, Мала Шапківка, Смородьківка, Тищенківка, Кіндрашівка, Паламарівка, Радківка, Голубівка, Московка, Куп’япськ, Соболівка, Подоли, Куп’янськ-Вузловий, Ківшарівка, Пiщaнe, Глушківка, Колісниківка, Загризове, Богуславка, Борівська Андріївка, Копанкa, Шийківка, Новосергіївка, Чернешина, Степове, Вище Солоне, Червоний Став, Ізюмський, Ольгівка, Маліівка, Глущенкове, Новомихайлівка, Катеринівка, Рідкодуб, Карпівка, Зелена Долина, Колодязі, Ставки, Лиман, Ямпіль, Діброва, Озерне, Закітне, Дронівка, Сіверськ, Святопокровське, Різніковка, Каленики, Крива Лука, Paй-Олександрівка, Оріховатка, Никонорівка, Васютинське, Макове, Білокузьминівка, Майське, Віролюбівка, Стінки.

Соледарський напрямок: Часів Яр, Предтечине, Ступочки, Миколаївка, Червоне, Подільське, Стінки, Віролюбівка, Калинівка, Григорівка, Голубівка, Новомаркове, Торецьк, Нью Йорк.

«ЗЕЛЕНА ЗОНА» - робота акредитованих представників ЗМІ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ без супроводу офіцера із зв’язків з громадськістю a6o іншої, визначеної командиром посадової особи, у решті населених пунктів, які не включені до переліку населених пунктів «червоної» та «жовтої» зон.

Просимо звернути увагу, що для роботи у жовтій зоні за добу до виїзду ви маєте подати заявку, заповнивши гугл-форму за наступним посиланням https://forms.gle/FAcT7T2fFe3WpDvx9 та звернутись до пресофіцерів за відповідними напрямками через меседжер WhatsApp :

Пресофіцер по Соледарському напрямку Олександр Райковський – 097 683 1534

Пресофіцер по Лиманському напрямку Олексій Кашпоровський – 097 531 74 13

Увага!

1. Подавайте інформацію до 16:00 години!

2. У всіх представників вашої групи мають бути прескарти Міноборони, включаючи водія, охоронців та фіксера.

3. Вкажіть чітко дату та населений пункт, до якого плануєте їхати в цей день.

4. Вкажіть актуальний номер телефону ваш або фіксера.

Акредитація видається разово - на роботу у вказаному вами населеному пункті у вказану вами дату.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!