Забезпечення водою п'яти областей України стало провідною темою обговорення на онлайновій нараді під головуванням заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Бутенка, яка проходила за участі начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка.

На нараді розглянули низку технологічних рішень, які дозволять навіть у разі настання маловоддя забезпечити безперебійну роботу водозаборів на підприємствах, які постачають питну воду населенню Донеччини, Харківщини, Запоріжжя та Херсонщини.

Павло Кириленко розповів про те, як вирішують проблеми водозабезпечення Донеччини, про альтернативні джерела: відкриття свердловин, будівництво фільтрувальних станції тощо.

- Окремо зупинилися і на глобальних проєктах, які необхідно впроваджувати вже після нашої перемоги, щоб оптимізувати систему забезпечення водою Донеччини, - зазначив очільник області.