Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 3 человека

ЕВАКУАЦІЯ

В громаді продовжується евакуація населення в більш безпечні регіони країни. Особлива увага приділяється сім’ям з дітьми.

Вчора силами Очеретинської селищної військової адміністрації евакуйована багатодітна сім’я із смт Желанне. Сьогодні разом із співробітниками Авдіївського відділення поліції № 1 Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області евакуйована сім’я з дітьми із с.Тоненьке. Дякуємо представникам поліції за допомогу.

Очеретинська селищна військова адміністрація вкотре наголошує про необхідність евакуації. Не зволікайте, евакуюйтесь вчасно, це збереже ваше життя і життя ваших дітей. Нагадуємо, що у селищній військовій адміністрації працює «Гаряча лінія» з питань евакуації - 0990364019. Ви можете звернутися зі всіма питаннями стосовно евакуації із громади.

Евакуація — це складно, але необхідно!

Евакуація рятує життя!