Фото без опису

У 2023 році прикордонник Василь закінчив навчання у Національній академії Державної прикордонної служби.  

«Безпека державного кордону - це та спеціальність, яку я вибрав, коли вступав до Національної академії. Я мав бажання і мене цьому навчили, щоб захищати наші рідні кордони», - розповів Василь. 

Для подальшої служби та захисту України обрав штурмову бригаду «Сталевий кордон».

«Мотивувало тим, що це є новітній підрозділ, який буде виконувати бойові завдання та здійснювати звільнення наших окупованих міст, нашої рідної Батьківщини», - поділився прикордонник. 

А ще Василь розказав про головне бажання: 

«Мрія тільки одна, щоб ми вийшли на свої державні кордони 1991 року, які у нас були і будувати в подальшому нашу сильну незалежну процвітаючу країну».

Нагадаємо,  Міністерство внутрішніх справ (МВС) продовжує набір військовослужбовців до “Гвардії наступу”.  У рамках проєкту створено вісім штурмових бригад. 

Так, наприклад, як ми вже повідомляли, на Донеччині триває набір до штурмової бригади Нацполіції України «Лють».  Подати анкету можна     онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ або звернутися до ректрутингових центрів у Краматорську та Покровську. Більш детальну інформацію ви можете отримати подзвонивши на безкоштовну  «гарячу лінію» 0 800 406 700. Об’єднана штурмова бригада НПУ «Лють» входить до складу «Гвардії наступу» МВС разом з бригадами Нацгвардії та Державної прикордонної служби.

За матеріалами Державної прикордонної служби України