Працевлаштовувати внутрішніх переселенців. До цього закликала Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук під час прямого включення на єдиному телемарафоні новин. Вона додала, що робота для ВПО буде серед пріоритетних завдань влади цьогоріч.

«Якщо минулого року нашим пріоритетом було евакуювати та стабілізувати переселенців, то цього року наш фокус – це інтеграція у приймаючі громади, а також підготовка до повернення до звичних місць проживання», – зазначила посадовиця.

«Холодний період добігає кінця. Скоро весна. Треба працювати. На сьогодні лише третина ВПО мають роботу. Закликаю органи місцевої влади та роботодавців активніше наймати переселенців. А наших ВПО закликаю активніше шукати роботу. Звертайтесь до місцевої влади, центрів зайнятості, територіальних громад. Запит на хороші робочі руки завжди є. Як кажуть: зайняті руки ніколи не опустяться!» – резюмувала Ірина Верещук.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України