Возможно, это изображение один или несколько человек и текст «е-лкарняні: заяву-розрахунок ? ведхилено чому яких випадках електронну заяву-розрахунок може бути выдхилено? в електронних заявах-розрахунках, яKI подаються за е-лкарняними, найчастше зустрчаються TAKI помилки: неправильно заповнено реквзити страхувальника: мсцезнаходження (вказано HE повнстю або 3 помилками), HOMEP рахунку, мфо банку тощо; не внесено дані щодо приналежност застрахованой особи до пльговой ΚΑΤΕΓΟΡΙΪ (у PaзI наявност); неправильно розраховано суму виплат залистком непрацездатност; невдповднсть миж страховим стажем за OCTAHHI 12мсяцв, який застрахована особа набула фактично, тим, що зазначено в PEECTPI застрахованих осіб головне управлиння пенсийного фонду украϊни в донецький област пенсйни»

Для отримання від Пенсійного фонду України фінансування для оплати лікарняних роботодавцю необхідно подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про суми коштів, нараховані застрахованим особам.

❓ У яких випадках електронну заяву-розрахунок може бути відхилено?

☝️ По суті, причина одна – це помилки.

Найпоширеніші помилки в електронних заявах-розрахунках за паперовими лікарняними стосуються даних, що вводяться відповідальними особами вручну: це стосується як реквізитів самого листка непрацездатності, так й інформації про застраховану особу. При цьому, для документального підтвердження, скановані копії паперових листків непрацездатності прикріплюються до електронної заяви-розрахунку.

❗️ Увага!

В заявах-розрахунках зі статусом “не прийнято” причина відхилення відображається у вигляді коментаря (в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України 👉 https://portal.pfu.gov.ua ).

Тож для своєчасного отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності потрібно уважно перевіряти всі реквізити та реєстраційні дані.

📌 Отримуйте інформацію про е-лікарняний - реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України 👉 https://portal.pfu.gov.ua та авторизуйтесь в зручний для себе спосіб ➡️ https://cutt.ly/V2x0iEX

‼️ Стежте за актуальною інформацією з питань державного соціального страхування на Фейсбук-сторінці ➡️ https://www.facebook.com/dn.pfy та Телеграм-каналі ➡️ https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

Портал електронних послуг Пенсійного Фонду України 👉 portal.pfu.gov.ua

Бережіть себе та своїх близьких. Заощаджуйте свій час та користуйтеся онлайн-сервісами вебпорталу не виходячи з дому‼️