Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно, розуміючи всю складність завдання. Саме тому держава розпочинає рекрутингову кампанію «Гвардія наступу».

Про це говорили сьогодні на брифінгу з представниками Національної поліції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

"Гвардія наступу" - проєкт Міністерства внутрішніх справ України. Він передбачає набір до 8 нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Всі ці новостворені підрозділи посилять наші сили у майбутньому наступі.

Попри те, що ми говоримо про нові підрозділи, їхній кістяк все ж складатимуть не нові люди, а дуже досвідчені. Офіцери та солдати, які вже вступили до лав цих бригад, мають величезний бойовий досвід, зокрема, серед них є учасники оборони Маріуполя, Гостомельського аеропорту та Харкова.

Важливо розуміти, що йдеться саме про рекрутинг, а не про мобілізацію. Всі бійці – вмотивовані добровольці, які знають, на що йдуть, і знають, на що розраховувати.

Завдяки нашим міжнародним партнерам ми вже маємо чималий наступальний арсенал – і матимемо ще більший. Але жодна зброя не стріляє сама – потрібні професійні бійці, для яких визволення окупованих територій – це не просто слова, а мета, якої можна досягнути.

Саме таким є нині українське військо. Саме такими будуть і новостворені бригади.

Нові підрозділи проходитимуть найбільш якісну підготовку – це будуть колективи, здатні ефективно вирішувати бойові задачі. Вони зроблять свій вагомий внесок у нашу українську Перемогу.

Окремо зазначу, що одна з бригад продовжуватиме традицію легендарного полку «Азов» – для нас на Донеччині цей символізм є вкрай важливим.

Ми повернемо кожне окуповане українське місто – і в цьому буде немала заслуга тих, хто приєднається до новостворених бригад.

Детальніше про те, як це зробити, дивіться на відео.

Слава Україні!

МВС України

Національна гвардія України

Державна прикордонна служба України